Kuruluşunda insan ve güven faktörlerini temel alan, sektöründe farklı kültür ve coğrafyalardan edindiği bilgileri insan sağlığı ve hijyeninde kullanan, en büyük prensibi kaliteli ürünleri son teknoloji ile üretmek olan 3G GROUP olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz baskılı ürün portföyünü en doğru şekilde üretmek ve en uygun fiyata sizlere sunmak için kurulmuştur

Avrupa Birliği’nin oluşturmuş olduğu standartlara uygun olarak kurulan tesisinde Dünya’nın farklı coğrafyalarından elde ettiği büyüleyici kokuları yüksek kaliteli kumaşları ile birleştiren 3G GROUP, Türkiye’de alanında faaliyet gösteren en modern entegre tesise sahiptir.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu tüm kriter ve gereklilikleri yerine getirerek üretim yapan, inovatif çalışmaları ve zengin ürün içeriği ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşamaktadır.

Güçlü AR-GE çalışmaları ile kişisel temizlik ve bakım odaklı ürünlerinde kaliteyi, tasarımı, farklılığı ve inovatifliği bir araya getirerek kullanıcılarına ulaşılabilir lüksü sağlayan 3G Group, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.